Yener Makina
hakkında

Sektördeki birikimimizi, ustalığımızı ve kazandığımız güveni 1995 yılında Yener Makine çatısı altında topladık. Kurulduğumuz tarihten itibaren , geleneksel ilkelerimizi koruyarak her zaman en ileri teknolojiyi kullanmanın gerekliliğinin farkında olarak kısa süre içinde makine parkımızı genişletip 1500m2 Kapalı alanda hizmet veren, sektöründe söz sahibi firmalardan biri olduk.

Hizmet Alanlarımız

1

Talaşlı
İmalat

Talaşlı imalat; tasarlanmış bir iş parçasının standartlara uygun olarak projelendirilmiş teknik resmi referans alınarak, parça üzerinden farklı şekil ve büyüklüklerde talaş kaldırılarak istenilen geometrik şekli verme işlemidir.

Detaylar
2

Kalıp
İmalat

Firmamız ürettiği kalıplarda maksimum baskı sayısına ulaşılabilmesi için gerekli materyaller kullanarak tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Detaylar
3

Danışmanlık
Hizmeti

Deneyimli kadromuz ile, çözüm ortağı olduğumuz firmaların teknik ekiplerine ilgili teknik danışmanlık hizmetlerini üstlenerek bakım maliyetlerinin düşmesini ve teknik ekipmanların sürekli performans göstermesini sağlamaktayız.

Detaylar
4

Montaj
Servis

Profesyonel ve alanında uzmanlaşmış servis ekibi ile satmış olduğumuz tüm ürünlerimizin müşterilerimizde sorunsuz ve verimli olarak çalışmasını sağlamak amacıyla 7/24 teknik destek vermekteyiz.

Detaylar