• +90 312 267 09 26
  • Organize Sanayi Bölgesi Dökümcüler Sitesi 5 Sok. No:42 Sincan/ANKARA

Kaliteli üretim standartlarını en üst seviyede sunuyoruz... Sancar Döküm

Kum Döküm

Kum döküm yöntemi alüminyum döküm sektöründe çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Alüminyum kum dökümü için üretilecek parçanın ahşap yada araldite çekilmiş modeli olmalıdır.

Kokil Döküm

Kokil döküm uygulaması iyi bir tecrübe gerektirmekle beraber teknolojiye de ihtiyaç duyulmaktadır. Alüminyum kokil döküm uygulamasında en önemli şey kalıptır. Kalıp maliyeti yüksek olmakla birlikte seri üretimler için ekonomiktir.

Reçineli Kum Döküm

Reçineli kalıplama sitemi, parça büyüklüğü ve parça ağırlığı konusunda çok geniş toleransları olan bir kalıplama yöntemidir. Dereceli veya derecesiz kalıplama yapılabilir.

ALÜMİNYUM DÖKÜM

Alüminyum madeni, demir ve çelik madenlerinden sonra dünyada en çok kullanılan madendir. Alüminyum kolay işlenebilir ve hafif bir malzeme olduğu için otomotiv ve iş makinaları sektörlerinde önemli bir yere sahiptir.

WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ!

Alüminyum döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız iş makinaları dişlileri, otomotiv yedek parçaları, tarım dişlileri, redüktör ve redüktör parçaları termik santrali yedek parçalarının dökümünü yapmaktadır.

İşletmemizin amacı makine parkımızı tam kapasite ile kullanarak, boyut sınırı olmaksızın alüminyum döküm işini gerçekleştirebilecek kapasitede bir iç organizasyon yoluyla müşterilerimizi memnun etmek ve donanım/üretim maliyet oranına göre onlar için en uygun üretim hattında üretim yaparak rekabetçi fiyatlar sunmaktır.

scroll up