• ZAMANDAN
  TASARRUF

  Günümüzün en öenmli değeri zamanı en verimli ve isteklerinize hızlı bir şekilde cevap verebilmek için maksimum düzeyde kullanıyoruz.

  Detaylar
 • Kalite ve Hizmetle
  ORANTILI FİYATLAR

  Üstün hizmet, süratli malzeme temini ilke edinen şirketimiz sizlerin isteklerine eksiksiz cevap verebilecek kapasitede zengin ürün çeşitlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

  Detaylar
 • GÜÇLÜ
  DOSTLUKLAR

  2007 yılından bugüne kadar daime müşterileri odaklı çalışıyoruz.En büyük değerimiz müşterilerimizle kurduğumuz dostluklardır.

  Detaylar
 • Sac Kesim & Büküm
  UYGULAMALARI

  Üstün hizmet, süratli malzeme temini ilke edinen şirketimiz sizlerin isteklerine eksiksiz cevap verebilecek kapasitede zengin ürün çeşitlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

  Detaylar
 • HİZMETE
  ODAKLI

  Şirketimiz de ihtiyacınız olan tüm çeşitler mevcuttur. Ürünlerimizi en iyi hizmet politikası ile müşterilerimize sunuyoruz.

  Detaylar
 • ÇEVREYE
  DUYARLI

  Üreticiler ve tüketiciler tarafından çevreye duyarlığın önem kazandığı günümüzde OKAY BORU dünyanın ortaklaşa konuştuğu bir pazarlama olgusu olmuştur.

  Detaylar

Okay Boru Hakkında

Siz saygı değer müşterilerimize üstün hizmet, süratli malzeme temini ilke edinen şirketimiz sizlerin isteklerine eksiksiz cevap verebilecek kapasitede zengin ürün çeşitlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Kaliteli ürünler ve piyasanın altındaki fiyatlar ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Şirketimiz ile çalışmaya karar verdiğiniz takdirde hem zamandan tasarruf etmiş olacak hem de istediğiniz ürünü çok daha ucuza elde etme olanağına sahip olacaksınız.Ayrıca stoklarımızda mevcut olmayan ürünleri de size en yakın zamanda temin etmiş olacağız.

Şirketimiz de ihtiyacınız olan tüm çeşitler mevcuttur. Ürün çeşitlerimizi bize ulaşarak takip edebilirsiniz. İstediğiniz ürünü en kısa zamanda en uygun fiyata elde etmek sizin elinizde.

Devamı

Depo Alanlarımız !!

Ürün portföyümüzü geniş tutarak sizlere zamanında ürün tedariği sağlamak amacıyla depolarımızı geniş alanlara taşıyarak
stoklarımızı güçlü tutmanın çabası içerisindeyiz...

Detaylar

Bizden Haberler!

Web Sitemiz Yenilendi

Firmamızı ve ürünleri daha güncel olarak takip etmek için yenilenen web sitemizden bizi takip edebilirsiniz...

20 Mayıs 2019

Yeni Saç Depomuz

Yeni sac depomuzla geniş ürün yelpazemizle, siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olmaya devam ediyoruz...

03 Kasım 2018

Profil ve Boru Depomuz

Sizlere daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına 500 m2 lik alandan oluşan yeni depomuzla hizmetinizdeyiz...

18 Şubat 2018