loading

Çevre Dostu
Ürünler

Detaylar

" Oluklu mukavva kutu üretiminde Ankara'da öncü olan firmamız için kalite ve güven temel prensipimizdir. "

Ürün Grupları

Her cins oluklu mukavvadan, her ebat ve cinste (klasik kt.-kl veya Özel şekilli kesimli), dört renk e kadar baskılı olmak üzere; dikişli veya yapıştırmalı kutu veya koli üretebilme bilgi, tecrübe ve makine parkuruna sahip halde güvenilir firma özelliğini güçlendirerek devam etmekteyiz.

" Ambalajda Kalite ve Güven... "

TSEK Kalite Belgesi
ISO 9001 / 2015
image

ANOLSAN Hakkında

Üretimini sürdürdüğü mekanın yetersizliği sorunu ile tekrar karşı karşıya kalan firmamız problemi çözmek için Kazan ilçesi Saray sanayi bölgesinde 6500 m2 kapalı alana sahip bina inşa etmektedir. Bu bağlamda zarüri olarak ANOLSAN ANADOLU OLUKLU MUKAVVA KUTU VE İNŞ.TAAH. SA.TİC.LTD.ŞTİ unvanı ile yenilenmiştir. Ve 2014 sonu itibarıyla kullanıma açılarak yeni binamız yine yeni makine parkuru ile kaliteyi ve üretim kapasitesini artırıcı çalışmalarla değerli müşterilerimize zamanında ve daha kaliteli ürünler sunmak azmi ve gayreti içerisindedir.

Kuruluşundan beri itina,Güven ve Dürüstlüğü temel ilke edinmiş müşteri memnuniyetine ağırlık veren firmamız. Bu prensipler doğrultusunda hizmetlerini sürdürme kararlılığıyla faaliyetine devam ettirmektedir.

Devamı